PREČU PIEGĀDE

Veicot pasūtījumu e- veikalā bemore.lv, pēc produktu izvēles, piedāvājam vairākas piegādes metodes:

  1. Preces saņemšana veikalā Jēkabpilī, Jaunā ielā 16- bezmaksas. Mēs ar Jums sazināsimies, kad preces būs sapakotas un gatavas saņemšanai, kā arī vienosimies par Jums ērtu preču izņemšanas laiku.
  2. Preču piegāde uz adresi Jēkabpils robežās- bezmaksas. Nepieciešams norādīt precīzu adresi un vēlamo piegādes laiku.
  3. Preču piegāde ar Omniva pakomātu starpniecību- bezmaksas, ja pasūtījuma summa pārsniedz 50 eur. Nepieciešams norādīt Jums vēlamo pakomāta adresi un telefona numuru.
  4. Preču piegāde ar Omniva pakomātu starpniecību- 3.50 eur, ja pasūtījuma summa nepārsniedz 50 eur. Nepieciešams norādīt Jums vēlamo pakomāta adresi un telefona numuru.

Tiklīdz paka tiks piegādāta Omnivas pakomātā, Jūs saņemsiet sms, kurā būs ietverta sekojoša informācija:

  • Pakas numurs
  • PIN kods durvju atvēršanai
  • Pakomāta nosaukums un adrese

Ņemiet vērā, ka pēc sms saņemšanas Jums ir 7 dienas, lai izņemtu paciņu.

Jautājumu gadījumā droši sazinieties - Kontakti

APMAKSA

Preču apmaksa veicama pēc pavadzīmes saņemšanas e-pastā. Ar pārskaitījumu, ja esat izvēlējies preču piegādi ar Omnivas starpniecību un, ja esat izvēlējies bezmaksas preču piegādi Jēkabpils pilsētas robežās vai izņemt preci noliktavā Jēkabpilī, Jaunā ielā 16.

Ar pārskaitījumu vai skaidrā naudā, ja esat izvēlējies bezmaksas preču piegādi Jēkabpils pilsētas robežās vai izņemt preci noliktavā Jēkabpilī, Jaunā ielā 16.

Nosūtīšanas / saņemšanas laiks

Preču izsūtīšana notiek tikai pēc maksājuma saņemšanas (nevis maksājuma uzdevuma atsūtīšanas). Omniva kurjeri strādā katru dienu, izņemot svētdienas un svētku dienas.

Pie pasūtījuma veikšanas pārliecinieties, ka norādītā kontaktinformācija un piegādes un/ vai pakomāta adrese ir pareizi norādīta. Mēs Jūs informēsim elektroniski, nosūtot informāciju uz norādīto epastu par katru pasūtījuma statusu, līdz būsiet preci saņēmuši.

Preču atgriešana / apmaiņa

Veicot profesionālo produktu pasūtījumu interneta vietnē bemore.lv, pircējs apstiprina, ka ir sertificēts speciālists un/ vai ir apmācīts un zinošs, kā izmantot pasūtītos produktus un uzņemas pilnu atbildību par produktu izmantošanu.

Pircējs var izmantot Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likumā ietvertās atteikuma tiesības un atgriezt preci 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā no preču saņemšanas brīža. Preču atgriešana vai apmaiņa iespējama ja prece ir nelietota vai tai nav lietojuma pazīmju.

Preču atgriešanas izmaksas sedz pircējs, kā arī otrreizēju nosūtīšanu, ja tiek veikta preču apmaiņa.

Ja prece tiek atgriezta un tai ir lietojuma pazīmes vai tā ir bojāta, nauda netiek atgriezta. Produktus nevar atgriezt, ja to iepakojums jau ir atvērts.

Jautājumu gadījumā droši sazinieties - Kontakti

Bemore.lv rekvizīti

PNP Gunita Medne

P.k. 31018712017

Skolas 11, Pāle, Limbažu nov., LV-4052

As Swedbank

LV04HABA0551031824966

 

Par BeMore.lv

Be More Vaksācija ir populārākā un iecienītākā procedūra,
lai atbrīvotos no liekā apmatojuma, izraujot to ar visu mata sakni. Profesionālas vaksācijas rezultātā āda ir gluda, skaista un kopta,
pēc kuras matiņi ataug plānāki un retāki. Uzzināt vairāk.